Zorgcontinuïteit ten tijde van de coronacrisis

Psychologen hebben hun werking aangepast om hulp te kunnen blijven bieden aan mensen met psychische problemen. Veelal gebeurt dit nu met telefoongesprekken of videogesprekken.

Als zorgverlener of patiënt kan u hier een lijst terugvinden van psychologen die nog beschikbaar zijn.

Als psycholoog kan u zich op de lijst zetten door hier uw gegevens achter te laten.

Lijst Leeftijdsdoelgroep van 3 tot 25 jaar

Sarah Mangelschots — 011 74 66 73 of info@psycheplus.be

Lijst Leeftijdsdoelgroep van 6 tot 18 jaar

Laura Wyers — 0468 04 85 20 of laura@psycholoogbosmans.be

Lijst Leeftijdsdoelgroep van 18 jaar

Lien Sevens — 0468 05 46 20 of mail@liensevens.be

Eva Coenen — 011 91 94 96 of evacoenen@outlook.com

Petra Webers — 0471 71 34 71 of petra.webers@skynet.be

Ilse Janssen — 0475 62 58 90 of info@alephtherapie.be

Charlotte Snoeks — snoeks.charlotte@gmail.com

Marc Bosmans — 011 75 33 03 of marc@psycholoogbosmans.be

Yoni Van der Sanden — 0468 54 71 77 of yoni@psycholoogbosmans.be

Anneke Millen — 0475 91 35 17 of anneke@psycholoogbosmans.be

Dries Van den Bergh — 0484 58 88 50 of info@cognovi.be